Релаксација со поглед на Охридско езеро! 11.05 - 20.06.2019! 30% попуст на наем на вила за 6 лица со вклучен појадок во Вила Минами во вредност од 6000 ден. по цена од 4200 ден.

Вредност

6000 ден.

Попуст

30%

Заштеда

1800 ден.

Купени: 1

Добивате

Наем на вила за 6 лица со вклучен појадок

*со овој купон ја добивате целата вила на располагање

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.05.2019 до 20.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите резервација
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од вилата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќе ноќевања.

Опис

Вила Минами е гостинска куќа која се наоѓа во село Коњско, во националниот парк Галичица на 1100 метри надморска височина. Вилата, од центарот на Охрид е одалечена 11 км или само 3 км од најблиската плажа. Се наоѓа на прекрасна местоположба помеѓу планината, големи распространи ливади, збогатена со единствен поглед на целото езеро. Уживајте во мирот, тишината и звукот на птиците. Во Вила Минами можете да вкусите се од традиционалната домашна кујна и да се напиете чаша добро домашно вино, ракија или сок.

Вила Минами располага со три соби, со дупли кревети и сите три се со поглед на езеро и планината, голема дневна соба со традиционален ентериер. За целата посета да биде уште подобра во близина на вилата се наоѓа црква изградена во 1920, место каде што можете да го најдете својот мир и да ги направите вашите прекрасни форографии.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.