Одмор на Халкидики (Септември)! До 29% попуст на ноќевање за две, три или четири лица во сместување и термин по избор во Villa Vatalis, Pefkochori - Kassandra, Halkidiki

Цена од

2480 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3100 ден.

Попуст

20%

Заштеда

620 ден.

Преостанато време

Купени: 12

Добивате

Ноќевање за две, три или четири лица во сместување и термин по избор

Опции на понудата:

Ноќевање за 2 лица во студио (25.06-10.07 или 23.08-30.09.2021) 3,100 ден. (50 еур)
2,480 ден. (40 еур)
Ноќевање за 3 лица во студио (25.06-10.07 или 23.08-30.09.2021) 3,410 ден. (55 еур)
2,790 ден. (45 еур)
Ноќевање за 4 лица во апартман со две соби (25.06-10.07 или 23.08-30.09.2021) 3,720 ден. (60 еур)
3,100 ден. (50 еур)
Ноќевање за 2 лица во студио (11.07-22.08.2021) 3,720 ден. (60 еур)
3,100 ден. (50 еур)
Ноќевање за 3 лица во студио (11.07-22.08.2021) 4,340 ден. (70 еур)
3,410 ден. (55 еур)
Ноќевање за 4 лица во апартман со две соби (11.07-22.08.2021) 5,270 ден. (85 еур)
3,720 ден. (60 еур)

*Потребно е да престојувате минимум 4 ноќевања
*1 купон важи за едно ноќевање, потребно е да купите онолку ваучери колку што ќе престојуват

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.06.2021 до 30.09.2021
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате на e-mail villa.vatalis.gr@gmail.com или на телефонскиот број 076 814 555 за слободни термини. Во барањето наведете за кој период барате резервација, за колку лица и за кој тип на сместување
 • Предрезервацијата на собата пред купување на ваучерот трае неколку часа
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата со REPLY во разговорот во кој сте комуницирале. Наведете го името и презимето на оној кој треба да гласи резервацијата. 
 • При резервацијата задолжително наведете ако имате деца кои ќе престојуваат, колку и на која возраст
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Потребно е да престојувате минимум 4 ноќевања
 • 1 купон важи за едно ноќевање, потребно е да купите онолку ваучери колку што ќе престојувате
 • Потребна е електронска пријава на сајтот https://travel.gov.gr/#/ пред патување, прочитајте повеќе ТУКА
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Патувањето се реализира во склоп на тековните протокли за патување. Согласно временскиот период може да подлежи на нови протоколи за патување и промени кои ќе биде потребно да се почитуваат.

Опис

Туристичкиот објект Villa Vatalis се наоѓа на првиот крак на прекрасниот Халкидики во Пефкохори.Апартманите се сместени до стариот плоштад во Пефкохори.
До апартманите има супермаркет и неколку таверни. Комплексот располага со 28 апартмани и голем паркинг само за гостите на комплексот. Секое студио/апартман е опремено со клима уред, бесплатна wi-fi интернет конекција, телевизор, целосно опремена кујна. Пефкохори е идеално место за опуштени и дефинитивно незаборавни одмори. Туристичка дестинација за секоја возраст каде што би сакале да се вратите.
Villa Vatalis обезбедува квалитетни апартмани и изобилство на услуги, поставувајќи високи стандарди на конкуренција во туристичкиот сектор. Опкружување што го прави клиентот да се чувствува како дома и навистина ужива во престојот. Посетете не на егзотичниот Халкидики и видете ја грчката култура и бесконечни традиции што преживеале сите овие години. Искористете ја шансата што може да ви понуди удобност по многу разумни цени за да уживате во вашиот одмор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.