Дестинација Македонија! 86% попуст на дегустација на 4 чаши млади вина во винарија Попова Кула во вредност од 340 ден. по цена од 49 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Дестинација Македонија! 86% попуст на дегустација на 4 чаши млади вина во винарија Попова Кула во вредност од 340 ден. по цена од 49 ден.

Цена

49 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

340 ден.

Попуст

86%

Заштеда

292 ден.

Купени : 180

 • Булевар на виното бр. 1, Демир Капија Демир Капија, Macedonia (Македонија), 1442

 • 076 432 630

 • reservation@popovakula.com.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува дегустација на 4 чаши млади вина: 

 • 2 чаши црвено вино
 • 2 чаши бело вино

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.10.2017 до 25.12.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите резервација во винаријата
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

Во ресторанот на Попова Кула ќе Ве услужиме со нашите најубави традиционални оброци, како и храна од различни интернационални кујни. Со помош на нашиот професионален дегустатор на вино можете да направите избор за вашата винска дегустација. Типичната дегустација вклучува 5 различни типови вино со соодветно сирење, пршути и десерт, а нудиме и гастрономска винска дегустација од 5 различни типови вино со компатибилен целосен оброк.Нашата богата палета на врвни вина ви омозможува да имате ралична винска дегустација секогаш кога го посетувате овој храм на виното Винарската Визба Попова Кула.

Хотелот Попова Кула Ви нуди незаборавно искуство со своите 5 уникатни апартмани и 16 двокреветни соби, секоја именувана според сортите вина кои се произведуваат во Попова Кула и декорирана во склад со боите и нијансите на виното. Сите се опремени со: телефон и интернет, клима уред и сателитска телевизија, а имаат и балкон со восхитувачки поглед на прекрасната околина – вистински предизвик за љубителите на природата.

Веднаш до рецепцијата во хотелот се наоѓа и нашата продавница за вино и сувенири, во која што можете да ги купите нашите вина и други различни подароци по намалена цена.

Повелете во Винарија Попова Кула.

За арно, за убаво!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ