img
img
img
img
img

4 ја следат оваа компанија


img

Подарок за мајка со ваши фотографии - MOM

950 ден.

Опис

Дрвена слика за на ѕид со текст MOM и фотографии

*Испратете ни ваша слика и купон и пин код или info@vinozito.mk

✔️ Целосно рачно изработена

✔️ Направена со специјална техника за плетење на дрво

✔️ Димензии: 36х28см

*Секоја изработка може да биде со различна боја, текст или фигура по ваша желба

Детали за испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2500 денари.
 • Доплата од 110 денари за нарачки под 2500 денари
 • Ако сакате ескспресна достава пишете ни на 075962938
 • Време потребно за достава во Скопје: 2 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: до 7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 075 962 938
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Подароции и декорации за сите ваши специјални моменти!

Подарете нешто уникатно 

Сите наши изработки се 100% рачно изработени со многу љубов. Дел од нашите изработки се дрвени слики со специјална техника на плетење на шајчиња. Секоја изработка е специјална и персонализирана по ваша желба. Креативноста нема граници! Само пишете ни за која пригода сакате подарок и ние ќе ви предложиме подарок.

Надополнете го домот со уникатен декор

Не заборавајте дека секоја наша изработка можете да ја нарачате и за себе како одлично надополнување на вашиот дом.

Направете незаборавна декорација за роденден

Со нашите балони и декорации прославете го роденденот во домашна атмосфера. Нашата специјалност се и слатки маси но сега сите родендени можете да ги прославите и дома со нашите балони и декорации.

Изработуваме:

 • Дрвени слики 
 • Персонализирани кутии
 • Торти од пелени
 • Торти од хартија
 • Балони
 • Декорации

За сите пригоди:

 • Роденден
 • Годишнина
 • Крштевка
 • Свадба
 • Моминска вечер
 • Било кое изненадување
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.