Уникатна рамка за да ги зачувате најубавите спомени! До 10% попуст на vintage рамка за фотографија во димензија по избор + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

Уникатна рамка за да ги зачувате најубавите спомени! До 10% попуст на vintage рамка за фотографија во димензија по избор + бесплатна достава

Цена

629 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

700 ден.

Попуст

10%

Заштеда

71 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Vintage рамка за фотографија во димензија по избор + бесплатна достава 

 • Димензии 10x15cm, цена: 700 ден. 629 ден.
 • Димензии 13x18cm, цена: 800 ден. 719 ден.

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава”
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: сребрена
 • Материјал: стакло
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ