Дестинација Македонија! Целосно уживање во природата на Берово (10.06 - 15.10.2020)! До 34% попуст на ноќевање со појадок во сместување по избор во Apart Wip Hotel 3* - Берово

img

Цена од

570 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

845 ден.

Попуст

33%

Заштеда

275 ден.

Купени: 363

Купи ја оваа зделка со Mastercard картичка и добиј 5% cashback во твојата торбичка. Прочитај повеќе ТУКА.

Добивате

Понудата е по лице и вклучува ноќевање со појадок во сместување по избор

Опции на понудата:

Хотелска соба со поглед на планина за 2 лица 1,050 ден. (17 еур)
700 ден. (11 еур)
Хотелска соба со поглед на планина за 3 лица 960 ден. (15 еур)
630 ден. (10 еур)
Хотелска соба со поглед на езеро за 2 лица 1,150 ден. (19 еур)
800 ден. (13 еур)
Хотелска соба со поглед на езеро за 3 лица 1,020 ден. (16 еур)
670 ден. (11 еур)
Хотелска соба со поглед на езеро за 4 лица 950 ден. (15 еур)
570 ден. (9 еур)
3 BB ноќевања за 2 лица + 1 вечера за двајца во двокреветна соба со поглед на езеро 6,000 ден. (97 еур)
6,000 ден. (97 еур)
3 BB ноќевања за 3 лица во трокреветна соба со поглед на езеро 6,000 ден. (97 еур)
6,000 ден. (97 еур)
Доплата за ваучер за туризам за опција 3 BB ноќевања за 3 лица во трокреветна соба со поглед на езеро 480 ден. (8 еур)
480 ден. (8 еур)
2 BB ноќевања за 4 лица + 1 вечера за 4 лица во четирикреветна соба со поглед на езеро 6,000 ден. (97 еур)
6,000 ден. (97 еур)
4 BB ноќевања за 2 лица во двокреветна соба со поглед на планина 6,000 ден. (97 еур)
6,000 ден. (97 еур)
3 BB ноќевања за 2 лица + 2 вечери за 2 лица во двокреветна соба со поглед на планина 6,000 ден. (97 еур)
6,000 ден. (97 еур)

* Понудата може да се користи од 10.06 - 15.10.2020

* Дополнителен попуст на ручек или вечера (по цена од 250 ден. по лице)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.06.2020 до 15.10.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќи, односно да купите минимум 2 купони по лице
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во хотелот за слободни места за конкретната дата
 • По купување на купоните, истите испратете ги на е-маилот на хотелот, како потврда од хотелот ќе добиете ваучер кој треба да го приложите на рецепција при пристигнувањето
 • За деца до 5 години е бесплатно
 • Доплати:
 • За дете од 5 - 10 години на редовен кревет - се доплаќа 50% од цената на купонот
 • За второ дете од 5 - 10 години на редовен кревет - се доплаќа 50% од цената на купонот
 • Ручек/вечера - 250 денари по лице
 • Доколку сакате да искористите ваучер за туризам следете ги следните инструкции https://grouper.mk/domasiedoma
 • Ваучерот за туризам може исклучиво да го користи лицето на чиешто име гласи ваучерот и истиот не може да биде предаден на користење на трето лице.
 • Доколку не се искористи полната сума на ваучерот не се враќа кусур.
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани
 • Хотелот ги следи мерките за заштита од COVID 19
 • Задолжителна доплата за туристичка такса од 40 ден. по лице директно во сместувањето

Препораки за гостите:

 • При движење во апартманите задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги. 

Опис

Вип хотел Берово

Доколку сакате да се одморите од стресното секојдневие, повелете во Вип Хотел - Берово.

Вип Хотел - Берово се наоѓа на 1000 м надморска височина, 5 км од Берово, во борова шума и цветни ливади.

Хотелот е комфорен и модерен, со сите удобности. Хотелот има 26 хотелски соби. Собите се со капацитет од 2 до 6 луѓе

Хотелските соби содржат:

 • Соба со 2, 3 или 4 кревети
 • Купатило со фен и крпи за капење

За спорт и рекреација гостите имаат на располагање игралишта за:

 • Тенис
 • Кошарка
 • Мал фудбал
 • Ракомет
 • Одбојка
 • Сервис

* Хотел Вип можете да го погледнете на следниот линк.

Зошто Grouper тимот ви препорачува да го посетите Берово

 • Берово е најголемата природна воздушна бања во Македонија. 
 • Се наоѓа на околу 850 метри надморска височина, со чист воздух, свежина и убавина.
 • Берово е најпознат по беровскиот мед, беровските слатка, мед, чај, природните сокови и малешевска ракија од модри сливи.
 • Берово поради поволната клима е најголем производител на природна и квалитетна здрава аронија.
 • Во Берово се произведува и прочуеното беровско сирење кое што има освоено врвни европски признанија и награди. 
 • Според експертите, најголема концентрација на космичка енергија и кислород на Балканот има токму во Берово. Поради ова не напразно се вели: "Дојди во Берово ако сакаш за кусо време комплетно да се регенерираш. Ќе бидеш како нов!".
 • Во Берово се наоѓаат и манастири кои датираат од 1815 год. 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.