39 ја следат оваа компанија


- 12%

12% попуст на VIPER Велосипед 29 XC во боја по избор + 6 месеци гаранција

16500 ден.

14490 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Големина на тркало: 29”
 • Гуми: Kenda 29” Small Block Eight
 • Рам: VIPER алуминиумски рам XC
 • Големина на рам: 18”
 • Кочници: Shimano M355 Hydraulic Disc Brake 160 mm
 • Алуминиумски педали и бандажи
 • Подесливи амортизери напред
 • Виљушка: SR SUNTOUR XCM 30 WITH LOCKOUT
 • Менувач: Shimano Altus SL-M310-9 (27брзини)
 • Боја: црно/црвена, црно/зелена, црно/сина

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.