39 ја следат оваа компанија


VIPER Велосипед АLLOY 24 во боја по избор + 6 месеци гаранција

11990 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел: Viper 24″ Allum Alloy XC
 • Рамка: Aluminum Alloy (алуминиум)
 • Crankset: Aluminum Alloy (алуминиум)
 • Front derailleur: SHIMANO-FD-TX50 low clamp,silver,Ø34.9 dual pull
 • Rear derailleur: SHIMANO-Shimano Tourney Speed Rear Derailleur
 • Менувач на брзини: SHIMANO-ST-EF51 index front / 7-speed rear
 • Ланец: 1/2”x3/32” (114 LINKS-7 SPEEDS)
 • Кочници: SHIMANO-ST-EF51
 • Front / Rear Brakes: Disk / Disk
 • Rims: Viper
 • Rim Size: 24″
 • Seat post: Viper
 • Седиште: Viper
 • Педали: FP-906,PP body,steel cage
 • Категогија: Mountain / kids
 • Speed: 21
 • Frame size: M – 17″
 • Боја: црно/зелена, црно/црвена, црно/сина

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.