39 ја следат оваа компанија


- 12%

12% попуст на VIPER Велосипед ASSAULT-H во боја по избор + 6 месеци гаранција

21000 ден.

18490 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел: Bicycle Viper Assault(H)
 • Рамка: Alluminium Alloy
 • Вилушка: Viper Steel fork
 • Rim: Double Wall Alloy
 • HUB: QUANDO – KT ALLOY
 • Freewheel: Shimano TZ 7 speed
 • Менувач на брзини: Shimano A070
 • Gear: Shimano Tourney 14 speed
 • Chainwheel & crank: Prowheel Alloy
 • Front Derallieur: Shimano A070
 • Rear Derallieur: Shimano A070
 • Seat post & pedals: Alluminium Alloy
 • Гуми: Kenda 700 x 23C
 • Кочници: Alloy Caliper Brakes
 • Боја: бела, црвена

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.