39 ја следат оваа компанија


- 11%

11% попуст на VIPER Велосипед ASSAULT-L во боја по избор + 6 месеци гаранција

13500 ден.

11990 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел: Bicycle Viper Assault (L)
 • Рамка: Alluminium Alloy
 • Вилушка: Steel Alloy
 • Rim: Double wall alluminium alloy
 • HUB: QUANDO HIGH PERFORMANCE HUB
 • Freewheel: SHIMANO TZ21 7 speed
 • Менувач на брзини: Shimano MF-TZ21
 • Gear: Shimano 21 speed
 • Chainwheel & crank: Prowheel Steel
 • Front Derallieur: Shimano TZ30
 • Rear Derallieur: Shimano TZ50
 • Seat post: Steel alloy
 • Гуми: COMPASS casing, 23-622 (700 x 23C)
 • Кочници: Alloy Caliper Brakes
 • Боја: црна/зелена, црвена

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.