39 ја следат оваа компанија


12% попуст на VIPER Велосипед FAT BIKE 20 во боја по избор + 6 месеци гаранција

20000 ден.

17990 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел: Bicycle Viper 20 Fat bike
 • Рамка: Alluminium Alloy
 • Вилушка: Steel Alloy with lockout
 • Rim: Viper BOOST / S – size
 • HUB: I & SU
 • Freewheel: Viper Alluminium Alloy
 • Shifter: Shimano MF-TZ21
 • Gear: Shimano Tourney 21 speed
 • Front Derallieur: Shimano Tourney
 • Rear Derallieur: Shimano SIS
 • Seat post & pedals: Alluminium Alloy
 • Гуми: 20 x 4.0 MTB Tyres
 • Кочници: Shimano mechanical disk
 • Боја: црна/црвена, црна/зелена
 •  

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.