39 ја следат оваа компанија


- 7%

7% попуст на VIPER Велосипед GRAVITY L во боја по избор + 6 месеци гаранција

23000 ден.

21490 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел: Bicycle Viper Gravity – Fat bike (L)
 • Рамка: Viper X-500, Alluminium Alloy
 • Вилушка: Alloy crown lockable
 • Rim: Double wall alloy
 • HUB: STEEL SHIMANO 21SPEED
 • Handle bar & stem: Alloy
 • Менувач на брзини: Shimano Tourney
 • Брзини: Shimano Tourney 21 speed
 • Chainwheel & crank: Prowheel Alloy
 • Seat post & pedal: Alluminium Alloy
 • Гуми: USA LUS 26 x 4.0
 • Кочници: Shimano mechanical disk brakes
 • Боја: црна/зелена, црна/црвена

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.