39 ја следат оваа компанија


11% попуст на VIPER Велосипед REBEL FS HYDRAULIC во боја по избор + 6 месеци гаранција

24000 ден.

21290 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел: Bicycle Viper Rebel FS Hydraulic
 • Боја: Црна/зелена, црна/црвена
 • Рамка: XC-400, 135cm / 19cm / 71cm
 • Вилушка: SUNTOUR XCM with Lock out (Adjustable front shock absorbers)
 • Големина: 26″
 • Трансмисија: Chain (Shimano CN – HG73)
 • Crank: Prowheel FLINT
 • Менувач на брзини: Shimano Altus SL-M310 – 8 (27 Speed)
 • Front Derallieur: Shimano Altus FD
 • Rear Derallieur: Shimano Altus RD
 • Гуми: Kenda 26″ x 1.95″
 • Кочници: Shimano M355 Hydraulic Disc Brake 160 mm

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.