39 ја следат оваа компанија


- 10%

VIPER Велосипед XC 27,5 во боја по избор + 6 месеци гаранција

14500 ден.

12990 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: црно/сина,црно/црвен, црно/зелена
 • Материјал на рам / Alloy (алуминиум)
 • Среден погон / PROWHEEL (алуминиум)
 • Предна вилушка / Амортизер Viper
 • Преден менувач / SHIMANO – FD-TX50 low clamp, silver, Ø34.9 dual pull
 • Заден менувач: SHIMANO -Tourney Speed Rear Derailleur
 • Менувач на брзини: SHIMANO – ALTUS index front 3 / 8-speed rear
 • Рачки за кочници: SHIMANO – ST-EF51
 • Кочници: DISK FRONT AND REAR
 • Димензија на тркало : 27.5”
 • Педали: FP-906,(алуминиум) with reflector
 • Величина на рам : 18″ (m)

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.