98% попуст на online курс за Viral Marketing + сертификат од Live Online Academy во вредност од 20 770 ден. (335€) по цена од 372 ден. (6€)

Вредност

20770 ден.

Попуст

98%

Заштеда

20398 ден.

Добивате

Viral Marketing online курс + сертификат за успешно завршен курс

 • 8 лекции
 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет на часовите: 3 часа неделно
 • Пристап до Live Webinars
 • Бонус Q&A session
 • 5 тестови
 • Пристап до снимени материјали

* Погледнете ја целосната програма на курсот ТУКА

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.12.2019 до 13.02.2020
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА и одете на копчето "REDEEM VOUCHER" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место на Live Lessons
 • Доколку го искористите купонот во рок од 48 часа од купувањето, ќе добиете Free Bonus Starter Pack кога ќе се регистрирате и ќе го проследите првиот вебинар
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По комплетирање на курсот добивате диплома/сертификат во дигитатлна форма (eDiploma)
 • За акредитиран сертификат/диплома и финален тест се доплаќа во комапнијата
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на support@liveonlineacademy.com

Опис

Секој маркетер се стреми неговите кампањи да бидат вирални. Трикот е да ја кажете вашата приказна преку добро напишана содржина и со тоа да ја заинтересирате вашата таргет заедница за да и таа сака да биде дел од една успешна приказна. Виралниот маркетинг е метод со помош на кој вашата содржина ќе направи вистински бум на интернет, а вашите клиенти ќе ја рашират пораката низ интернет мрежата со цел ефектот да биде уште поголем.

Во овој курс ќе научите како вашата содржина да добие вирална популарност со што вашата приказна ќе биде прикажана во најдобро можно светло, на вистинското место, во вистинското време и ќе допре до вашата таргетирана заедница. Доколку сакате да привлечете голем број на корисници за што е можно пократко време а притоа да остварите најголем поврат на инвестираните средства (ROI) тогаш започнете го овој курс и зафатете се со работа!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.