53 ја следат оваа компанија


Виртуелна кутија за смартфон VR BOX

600 ден.

290 ден.

Шифра:

0800000000030

Опис

Карактеристики на производот

Виртуелна кутија за смартфон

  • Material:ABS
  • The 3D glasses is made of environment-friendly ABS and resin
  • Lens: 42mm diameter
  • Compatible with: 3.5"-6.0" smart phone
  • Compatible Models: for Iphone, Samsung, Huawei.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.