42 ја следат оваа компанија


Виртуелна кутија за смартфон VR BOX

1500 ден.

589 ден.

Преостанато време

Купени:

7

Шифра:

0800000000030
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот

Виртуелна кутија за смартфон

 • Material:ABS
 • The 3D glasses is made of environment-friendly ABS and resin
 • Lens: 42mm diameter
 • Compatible with: 3.5"-6.0" smart phone
 • Compatible Models: for Iphone, Samsung, Huawei.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.