67% попуст на висечки организер за чевли со 5 прегради во вредност од 600 ден. по цена од 199 ден. + бесплатна достава

67% попуст на висечки организер за чевли со 5 прегради во вредност од 600 ден. по цена од 199 ден. + бесплатна достава

Вредност

600 ден.

Попуст

67%

Заштеда

401 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 26

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Висечки организер за чевли со 5 прегради


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензија: 15cm x 30cm x 70cm
 • Изработен од еко материјал кој не мувлосува
 • Материјалот спречува појуавување на влага и дозволува на вашите чевли да дишат
 • Издржлив
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ