Високо квалитетен отварач за конзерви! 43% попуст на отварач за конзерви HEMAY во вредност од 1400 ден. по цена од 790 ден.

Вредност

1400 ден.

Попуст

43%

Заштеда

610 ден.

  • 070 505 099

Услови

  • Оваа компанија нуди бесплатна испорака на сите НИВНИ производи за нарачка во вредност над 700 ден.
  • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
  • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

  • Помагало за отварање конзерви
  • 18 x 4 ,9 x 5,8
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.