40 ја следат оваа компанија


- 20%

Висококвалитетен чадор

500 ден.

399 ден.

Преостанато време

Шифра:

400000000001
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Чадор изработен од квалитетен метал и платно.
 • Дршката на чадорот е удобно дизајнирана и мека.
 • Боја: во зависност од достапните залихи.

 

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.