55 ја следат оваа компанија


img

Fineblue полнач за во кола iOS

500 ден.

100 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

800000000013

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел по избор: Android или iOS
 • Два USB приклучоци
 • USB кабел
 • Боја: бела
 • Приклучете го во приклучокот за запалка на автомобилот за да го наполните вашиот смартфон уред
 • Модел: F-UC06
 • Влез: 12-24 V
 • Излез: 5V 3.4 A (вкупно)

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.