46 ја следат оваа компанија


Висококвалитетен микрофибер џогер за автомобил со метална рачка на издолжување во боја по избор

250 ден.

149 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

300000000739
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Матерјал: метал + пластика
 • Рачка со прилагодлива должина
 • Наменет за чистење на автомобили
 • Микрофибер крпа 

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.