Цело лето - еднодневно уживање на Халкидики секој викенд! 18% попуст на еднодневно капење на плажите во Калитеа со автобуски превоз од ТА Виста Турс

Цена од

990 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1200 ден.

Попуст

18%

Заштеда

210 ден.

Купени: 78

 • бул. Кузман Јосифовски Питу бр.28 лок 2

  Одведи ме таму

  02 3 201070, 3201080

  vistaturs@yahoo.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува еднодневно капење на плажите во Халкидики (Неа Потидеа, Калитеа, Криопиги ,Полихроно, Ханиоти или Пефкохори) со автобуски превоз за термин по избор

Опции на понудата:

13.07.2019 (Сабота) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)
14.07.2019 (Недела) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)
20.07.2019 (Сабота) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)
21.07.2019 (Недела) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)
27.07.2019 (Сабота) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)
28.07.2019 (Недела) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)
03.08.2019 (Сабота) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)
04.08.2019 (Недела) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)
10.08.2019 (Сабота) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)
11.08.2019 (Недела) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)
17.08.2019 (Сабота) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)
18.08.2019 (Недела) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)
24.08.2019 (Сабота) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)
25.08.2019 (Недела) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.06.2019 до 25.08.2019
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места
 • По купување на купонот јавете се во агенцијата за да ја потврдите резервацијата
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Виста Турс
 • Тргнување од Скопје во 02 часот (паркинг на хотел Вип )
 • Враќање од Грција во 18:00 часот
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може 

Опис

Еднодневно капење на популарните плажи на Халкидики со вашето омилено друштво!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.