Посета на песочната плажа во Шенѓин-Албанија секоја сабота или недела од Јули до Септември! Еднодневна посета на песочната плажа + вклучен превоз со ТА Виста Турс по цена од 900 ден.

img

Цена од

900 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Преостанато време

Купени: 19

 • бул. Кузман Јосифовски Питу бр.28 лок 2

  Одведи ме таму

  02 3 201070, 3201080

  vistaturs@yahoo.com

Добивате

Понудата е по лице за еднодневна посета на Шенѓин, Албанија + вклучен превоз за термин по избор:

Опции на понудата:

Сабота (24.07.2021) 900 ден. (15 еур)
Недела (25.07.2021) 900 ден. (15 еур)
Сабота (31.07.2021) 900 ден. (15 еур)
Недела (01.08.2021) 900 ден. (15 еур)
Сабота (07.08.2021) 900 ден. (15 еур)
Недела (08.08.2021) 900 ден. (15 еур)
Сабота (14.08.2021) 900 ден. (15 еур)
Недела (15.08.2021) 900 ден. (15 еур)
Сабота (21.08.2021) 900 ден. (15 еур)
Недела (22.08.2021) 900 ден. (15 еур)
Сабота (28.08.2021) 900 ден. (15 еур)
Недела (29.08.2021) 900 ден. (15 еур)
Сабота (04.09.2021) 900 ден. (15 еур)
Недела (05.09.2021) 900 ден. (15 еур)
Сабота (11.09.2021) 900 ден. (15 еур)
Недела (12.09.2021) 900 ден. (15 еур)
Сабота (18.09.2021) 900 ден. (15 еур)
Недела (19.09.2021) 900 ден. (15 еур)
Сабота (25.09.2021) 900 ден. (15 еур)
Недела (26.09.2021) 900 ден. (15 еур)

 • Поаѓање во 01:00 часот (собирање на група во 00:45 од паркинг наспроти Скопски саем кај хотел Вип)
 • Враќање во 20:00 часот, пристигнување во Скопје околу полноќ

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.06.2021 до 26.09.2021
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во ТА Виста Турс да направите резервација на телефон или е-маил
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот е вклучен во понудата
 • Важат општите услови за патување на Т.А. Виста Турс
 • Патничко осигурување не е вклучено во цената и истото е задолжително 
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Песочната плажа во Шенѓин е една од најубавите плажи каде што може да ги поминувате летните одмори. Локалното население овој дел го смета за „оаза на Јадранот“. Шенѓин ќе ви понуди широки плажи долги 3 километри, чист песок и сино Јадранско море. На само 4 часа возење од Скопје, Шенѓин ќе ви понуди се она што е доволно за вистинско уживање.

Опис на програмата:

 • Поаѓање во 01:00 часот (собирање на група во 00:45 од паркинг наспроти Скопски саем кај хотел Вип)
 • Ноќно возење преку Косово со паузи за царински формалности и одмор
 • Предвидено време за пристигнување во Шенѓин  во утринските часови
 • Слободно време за еднодневно уживање
 • Враќање во 20:00 часот
 • Пристигнување во Скопје околу полноќ
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.