• ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и добиј бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Друштвена игра за целото семјество, преполна со необични прашања
 • За 2 до 5 играчи
 • Слушни ја лудата изјава и погоди дали е вистина или лага
 • Мислиш дека го знаеш одговорот?
 • Биди најбрз во пријавувањето, притисни го копчето и дај го својот одговор
 • Ако одговорот е точен добиваш еден бод, но ако одговорот е неточен губиш два бода
 • Имаш три круга да освоиш најмогу бодови и да ги победиш другите
 • Секој круг има свои правила и мали изненадувања
 • Потребни се 3 АА батерии (вклучени во пакувањето)
 • Димензии на пакетот: 27 x 6,5 x 27 cm
 • За деца на возраст над 8 години

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.