12 ја следат оваа компанија


Vital Man (60 таблети)

728 ден.

Шифра:

CV0110

Опис

Додаток во исхраната за мажи VitalMan е комплексен производ од билки создаден за мажи. Не дозволувајте стресните денови и промените во сексуалниот живот да Ви бидат проблем! Дозирање: 1-2 таблети на ден или по препорака на лекар Дозирања во пакување: 60 СОСТАВ 100 мг Сибирски женшен, 100 мг Муира пуама, 25 мг Катуаба, 50 мг Дамиана, 50 мг Сарсапарила, 50 мг Јохимба, 50 мг Коприва, 100 мг Екстракт од гуарана (ст. 22% кофеин) Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.