51% попуст на третман на лице Essensa Mediterana - потхранувачки третман за сува и зрела кожа во салон за убавина Vitalux во вредност од 800 ден. по цена од 390 ден.

РАСПРОДАДЕНО

51% попуст на третман на лице Essensa Mediterana - потхранувачки третман за сува и зрела кожа во салон за убавина Vitalux во вредност од 800 ден. по цена од 390 ден.

Цена

390 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

800 ден.

Попуст

51%

Заштеда

408 ден.

 • бул. Јане Сандански бр. 53 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070 244 313

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 12:00 - 20:00 Саб: 10:00 - 18:00

Добивате

Третман на лице Essensa Mediterana - потхранувачки третман за сува и зрела кожа


Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.09.2017 до 30.11.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи само за жени
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Салонот за убавина Vitalux со своето постоење од 5 години нуди широка палета на услуги за убавина за сите жени: нега за коса, козметички услуги на лице, тело, шминка, нокти, слабеење.

 • Услуги за нега на тело: депилација (топла и ладна), маникир, педикир, масажа, третмани за слабеење.
 • Услуги за нега на коса: фенирање, шишање, фарбање, шатирање, фризури, надградба на коса.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ