9 ја следат оваа компанија


Geopharm - Витамин Ц 500мг капсули

140 ден.

Опис

Geopharm Витамин Ц 500мг капсули. Додаток во исхрана. 

Секојдневното користење на Витамин Ц (аскорбинска киселина) е корисно а некогаш и неопходно. Во случаи на настинки, употреба на некои лекови и доколку сте пушач, потребите од овој витамин се зголемуваат. Витаминот Ц има важна улога за јакнење на имунитетот и негова правилна функција.
Препорачана дневна доза за возрасни: 1 капсула на ден.

Дали знаете дека 1 капсула(500мг) Geopharm Витамин Ц , обезбедува количина на витамин Ц како во 1кг портокали или 10 кг јаболки.

ПРЕПОРАКИ:

 • Да се чува на места недостапни за деца!
 • Препорачаната дневна доза не смее да се надминува !
 • Да се чува на суво и темно место, на температура од 15°Ц до 25°Ц.
 • Производот не е наменет за лекување и/или дијагностицирање.
 • Производот е додаток на исхрана и не се употребува како замена за разновидна исхрана.

Пакување: 30 желатински капсули.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи во Македонија, за нарачки над 2000 денари
 • Бесплатна испорака во Скопје на сите нивни производи 
 • За нарачки на производи надвор од Скопје под 2000 денари се доплаќа 165 денари
 • Време потребно за достава во Скопје: 1-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 022774101
 • Види ја продавницата на "Геопром" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Геопром е прва приватна компанија во Македонија, сертифицирана (ISO 9001:2015 / HACCP) со капацитети од високо стандардизирана опрема за производство на додатоци во исхраната како што се нашите брендови Geopharm, DrLEO, DrLEO BABY и Bionature. Со цел континуирано да ги следиме потребите на нашите клиенти, спроведуваме договорно производство со компании заинтересирани за производство и пакување на додатоци во исхраната.

Геопром исто така е ексклузивен застапник и дистрибутер за германскиот бренд Krüger и норвешкиот бренд Möller’s со историја и традиција од 1854 година.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.