- 64%

Витлери за коса Magic Leverag

700 ден.

250 ден.

Купени:

6

Шифра:

300000000643
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Дали некогаш сте се запрашале како да ја навиткате косата и да го постигнете совршените локни без користење на топлина? Magic leverage витлерите се лесни за употреба, не одземаат од вашето време, заштедуваат и пари, а што е најважно секој пат со нивна помош ќе ја постигнете фризурата која ја посакувате. Начинот на употреба е едноставен: потребно е да ја навлажните косата, да ги поставите витлерите и по 20 минути истите да ги отстраните.

На следниот линк може да го погледнете начин на користење на овие витлери ВИДЕО

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.