46 ја следат оваа компанија


- 64%

Витлери за коса Magic Leverag

700 ден.

250 ден.

Шифра:

300000000643
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Дали некогаш сте се запрашале како да ја навиткате косата и да го постигнете совршените локни без користење на топлина? Magic leverage витлерите се лесни за употреба, не одземаат од вашето време, заштедуваат и пари, а што е најважно секој пат со нивна помош ќе ја постигнете фризурата која ја посакувате. Начинот на употреба е едноставен: потребно е да ја навлажните косата, да ги поставите витлерите и по 20 минути истите да ги отстраните.

На следниот линк може да го погледнете начин на користење на овие витлери ВИДЕО

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.