50 ја следат оваа компанија


- 21%

VIVAX Електричен бокал за вода WH-102BB + 1 година гаранција

1000 ден.

790 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Kaпацитет 1,0 l
 • Mоќност 900-1100 W
 • Боја: кафена-беж
 • Останато филтер
 • Надворешен покажувач за ниво на вода
 • Светлосен индикатор
 • Автоматско исклучување
 • Температурна заштита

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.