29% попуст на конвекторска греалка VIVAX CH-2004 + 1 година гаранција во вредност од 1700 ден. по цена од 1199 ден.

РАСПРОДАДЕНО

29% попуст на конвекторска греалка VIVAX CH-2004 + 1 година гаранција во вредност од 1700 ден. по цена од 1199 ден.

Цена

1,199 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,700 ден.

Попуст

29%

Заштеда

501 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Конвекторска греалка VIVAX CH-2004 + 1 година гаранција + бесплатна достава


Услови

 • Оваа компанија нуди бесплатна испорака на сите НИВНИ производи за нарачка во вредност над 700 ден.
 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 2000 W
 • Димензии на производот: ширина 59.5 cm x длабочина 20.0 cm x висина 42.0 cm
 • 3 степени на греење: 750 W/1250 W/2000 W
 • Заштита од прегревање
 • Термостат
 • 1 година гаранција
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ