- 11%

11% попуст на VIVAX Апарат за вакум VS-1103 + 1 година гаранција

2700 ден.

2390 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 110 W
 • Автоматско вакумирање и затварање ќеси
 • Електронска контрола
 • Опција за вакумирање на храна
 • Сиглна светлина за видливост
 • Шмукување воздух: 5 L/ мин
 • Време за заварување: 9-11 s
 • Време на вакум: 10-20 секунди
 • Максимум ширина на ќесата: 30 cm
 • Должина на кабел: 1,2 m
 • Боја: Бела
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.