50 ја следат оваа компанија


- 17%

VIVAX Апарат за вакум VS-120 + 1 година гаранција

3000 ден.

2490 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 120 W
 • Автоматско вакумирање и затварање ќеси
 • Електронска контрола
 • Опција за вакумирање на храна
 • Сиглна светлина за видливост
 • Шмукување воздух: 8 L/ мин
 • Време за заварување: 9-11 s
 • Време на вакум: 10-20 секунди
 • Максимум ширина на ќесата: 30 cm
 • Должина на кабел: 1,2 m
 • Пакувањето вклучува: 1 ролна (20×200 cm),5 ќеси (20×30 cm) и вакум цевка
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.