VIVAX Бежичен Bluetooth звучник BS-101 во боја по избор + 1 година гаранција

2190 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Добивате

VIVAX Бежичен Bluetooth звучник BS-101 во боја по избор + 1 година гаранција

Опции на понудата:

Сина 2,190 ден.
Црвена 2,190 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • LED осветлување
 • Јачина: 1×1,5W + 1x Bass 10,5w
 • Напојување: 220V
 • MP3 BT/USB/MicroSD репродуктор
 • MP3
 • PLL FMs меморија
 • AUX in
 • USB in
 • MicroSD in
 • 12W RMS Audio излез (10 cm Бас звучник + 3,6cm високотонски)
 • 3000mAh батерија која се полни
 • Длабок, моќен и динамичен звук
 • Мека рачка за носење
 • Полнење со USB адаптер (Smartphone полнач)
 • До 8 часа репродукција на музика (на умерена јачина)
 • До 3 часа на максимална јачина
 • Димензии на производот: 315 x 145 x 135 mm mm
 • Tежина на производот: 1.4 kg
 • Боја: Црвена и Сина

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.