VIVAX Бежичен Bluetooth звучник BS-151 + 1 година гаранција

2590 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Добивате

VIVAX Бежичен Bluetooth звучник BS-151 + 1 година гаранција

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќ: 12,3W
 • Димензии: 376 x 186 x 173 mm
 • Останато: FM радио, SD card, влез зa слушалки, USB, Bluetooth, AUX
 • Дополнително: 5 меки копчиња (Play/Pause, PREV / NEXT track/FM station)
 • Вградена RGB LED илуминација, ротирачко копче за јачина на звук со приказ на јачината на дисплејот, On/Off лизгачко копче
 • Кабел за полнење
 • Боја: Сива

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 26.07.2019 до 02.08.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.