47 ја следат оваа компанија


img

- 25%

VIVAX Bluetooth Музички систем MC-600

3990 ден.

2990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

- Bluetooth / USB / CD /

- 220 V

- Radio Micro Audio систем

- USB репродуктор

- MP3/WMA

- PLL FM со меморирање на станици

- USB влез

- Влез за слушалки

- 2 x 5 W RMS аудио излез

- Дрвени звучни кутии

- EQ аудио ефекти

- LED дисплеј

- Line IN за поврзување на надворешни аудио извори

- Аудио RCA излез

- FM антена RF приклучок

- Далечински управувач

- Димензии на уредот: 415 x 210 x 200 mm

- Димензии на кутијата: 362 x 329 x 248 mm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.