VIVAX Бежичен Bluetooth звучник BS-201 + 1 година гаранција

3590 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Добивате

VIVAX Бежичен Bluetooth звучник BS-201 + 1 година гаранција

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќ 28W,1x
 • Бас 24W / 152 mm
 • 2x Високотонец 2W / 76 mm
 • Димензии: 401 x 216 x 260 mm
 • Останато: Bluetooth, USB, AUX, приклучок за слушалки, SD card, FM радио
 • Дополнително: 5 меки копчиња (Play/Pause, PREV / NEXT track/FM station, MODE)
 • Ротирачко копче за јачина, ротирачко копче за јачина на микрофон и Echo ефекти, On/Off копче
 • Кабел за напојување
 • Боја: Црна

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.