46 ја следат оваа компанија


- 34%

VIVAX Цедилка за агруми CJ-4012 + 1 година гаранција

1200 ден.

790 ден.

Шифра:

300000001013
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Kапацитет на садот 1,2 l
 • Ротација во две насоки
 • Место за напонски кабел
 • Пластичен поклопец: 40W
 • Боја: бело зелена

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.