53 ја следат оваа компанија


VIVAX Детски часовник smart watch KIDS HERO во боја по избор + 1 година гаранција

2500 ден.

1690 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Екран на допир: 1.4″
 • Време траење на батерија: 72h
 • Материјал на појас: силикон
 • Тип на екран: IPS
 • Резолуција: 240 x 240 px IPS
 • Поврзување: Bluetooth
 • Капацитет на батерија: 160
 • Тежина: 34g
 • APP: HitFit PRO
 • Батерија: Lithium-ion 3.7V / 160 mAh

Функции:

 • Следење на телесна температура 24/7
 • Известувања за пораки и повици
 • Следење сон
 • Следење на пулс
 • Водоотпорен дизајн, поседува IP68 сертификат кој означува отпорност на вода и прашина
 • Вклучени се разни игри со забавна и едукативна содржина
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.