VIVAX Dusky AVC-600 Правосмукалка за пепел + гратис филтер за правoсмукалка за пепел + 1 година гаранција

1990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Идеална за чистење на печки на дрва, камини, печки на пелети, а во летните месеци и чистење на ќумур од скара
 • Лесна е за манипулација
 • Капацитет 12 литри
 • Моќност 600 W
 • Користи HEPA филтер
 • Огнотопорно армирано црево и метално куќиште
 • Достапна вo црна боја
 • 1 година гаранција

Гратис VIVAX Филтер за правoсмукалка за пепел

https://grouper.mk/deal/vivax-filter-za-pravosmukalka-za-pepel

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.