46 ја следат оваа компанија


VIVAX Електричен бокал WH-120G + 1 година гаранција

1500 ден.

990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Капацитет 1,2 l
 • Стакло отпорно на дамки
 • Останато автоматско исклучување при точка на варење
 • Филтер
 • Надворешен покажувач на нивото за вода
 • Ротирачка база 360°
 • Затворен греач од нерѓосувачки челик

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.