39 ја следат оваа компанија


- 41%

VIVAX Електричен бокал за вода WH-175L + 1 година гаранција

1500 ден.

890 ден.

Шифра:

300000001005
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 1850-2200 W
 • Капацитет 1,7 l
 • Боја: бела
 • Aвтоматско исклучување
 • Филтер
 • Надворешен покажувач за ниво на вода
 • Светлосен индикатор
 • LED светло за време на работењето

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.