46 ја следат оваа компанија


- 32%

VIVAX Електричен бокал за вода WH-176TC + 1 година гаранција

2200 ден.

1490 ден.

Шифра:

300000001006
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики:

 • Kaпацитет 1,7 l,
 • Aвтоматско исклучување,
 • Филтер,
 • Индикатор на ниво за вода,
 • Електронска контрола со функции варење и забрзување на топлината,
 • Функција бирање на посакуваан температура – помеѓу 60 °,70°,80° и 90°C зависно од пиалкот
 • LED осветлување, едноставно користење,
 • Различно ниво на температура има различно LED осветлување (црвена, зелена, сина, розева и жолта)

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.