55 ја следат оваа компанија


- 18%

VIVAX Електричен бокал за вода WH-171WT + 1 година гаранција

1200 ден.

990 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 2200 W
  • Капацитет 1,7 l
  • Боја: Бела

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.