46 ја следат оваа компанија


- 26%

VIVAX Електрично ѓезве CM-1000 во боја по избор + 1 година гаранција

1200 ден.

890 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Mоќност 1000 W
 • Kапацитет 0,4 L
 • Заштита од прегревање
 • Ергономска рачка ладна при допир
 • Боја: црвена/беж

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.