46 ја следат оваа компанија


- 24%

VIVAX Фен за коса HD-2200CD + 1 година гаранција

1300 ден.

990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност 2200W
 • 2 брзини
 • 3 температури
 • Додаток за фенирање
 • Дување ладен воздух за фиксирање фризура – cool shot
 • Лесно чистење на отстранливиот филтер
 • Дифузер

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.