53 ја следат оваа компанија


VIVAX Фен за коса HD-2201CD + 1 година гаранција

1190 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

VIVAX Фен за коса HD-2201CD + 1 година гаранција

  • Моќност 2200W
  • 2 брзини
  • Број на температура: 3
  • 2 брзини, 3 температури на греење, дифузер, кука за закачување, заштита од прегревање
  • Боја: Кафена
  • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.