50 ја следат оваа компанија


VIVAX Филтер за правoсмукалка за пепел

490 ден.

Опис

Kaрактеристики на производот:

 • Филтер за правосмукалка за пепел кој лесно се мие
 • Димензии на филтер: 12,8 x 12,8 x 11,4 cm
 • Димензии на кутија: 13,2 x 13,2 x 13 cm
 • Нето тежина: 0,15 kg
 • Бруто тежина: 0,23 kg

Наменет за VIVAX Dusky Правосмукалка за пепел во боја по избор AVC-600

https://grouper.mk/deal/vivax-pravosmukalka-pepel-crvena-crna-boja

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.