50 ја следат оваа компанија


- 25%

VIVAX HOME Соковник AJ-800 + 1 година гаранција

4000 ден.

2990 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 800W со 2 брзини
 • Сад за пулпа: 2 литри
 • Сад за сок 0.8 литри
 • Широк дел за ставање на овошје и зеленчук и сигурносен прекинувач
 • Боја: Сребрена

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.